لیست تمامی سوپر های گروه های تلگرامی شهر ها و رشته های مختلف ایران

گروه های چت تلگرامی شهر ها و رشته ها مختلف ایران برای تمامی بچه های گل ایران، شما می توانید لینک گروه های تلگرام خود را برای ما ارسال کنید تا با دیگران به اشتراک بگذارید

۱۰ مطلب در فروردين ۱۳۹۷ ثبت شده است

ربات تلگرام چیست و کاربرد های ان ها

ربات تلگرام چیست؟

ربات تلگرام مثل یک برنامه هست که داخل  تلگرام باز می شوند میشه گفت برنامه ای هست که روی تلگرام سوار شده و نحوه کاربردش به این نحو هست که بر اساس پیامی یا دستور و یا پیام اینلاینی که می فرستید به شما جواب می دهد. همچنین بعضی از این ربات ها، ربات بازی می باشند که شما می توانید با دوستان خود یا اعضای یک گروه و یا کانال به مبارزه بپردازید.


آیا ربات تلگرام ویروس است؟

در ابتدا که تلگرام ربات را معرفی کرد و به دلیل استفاده شرکت های برنامه نویسی جهت ارسال تبلیغات داخل گروه ها بسیاری فکر می کردند که ویروس می باشد اما رفته رفته این باور با معرفی ربات های بسیار خوب از بین رفت و روز به روز به تعداد ربات های تلگرامی اضافه می شود که بعضی از این ربات ها بسیار کاربردی می باشد.

قابلیت های ربات های تلگرامی

ربات های تلگرام قابلیت های بسیاری دارند و به این دلیل که این ربات ها توسط شرکت های مختلف ساخته می شود و یک برنامه می باشد این امکان نیست که تمامی قابلیت های اون رو نوشت. اما از نمونه ربات هایی که وجود داره میشه به ربات های دانلود فیلم ، ربات مترجم، ربات اموزش زبان انگلیسی، ربات مدیریت گروه، ربات مدیریت کانال، ربات های بازی و بسیاری ربات دیگر.


ربات ها به چه اطلاعاتی دسرسی دارند؟ ایا استفاده از ربات ها خطرناک است؟

اول ببینیم ربات ها به چه اطلاعاتی دسترسی دارند: نام تلگرامی که انتخاب کردید، نام خانوادگی تلگرامی که انتخاب کردید، عکس های پرفایلتان، ای دی تلگرامی شما را به صورت مستفیم دسترسی دارند، ربات ها همچنین می توانند به شماره مبایل شما و موقعیت مکانی شما دسترسی داشته باشند اما به طور مستقیم خیر ، یعنی اینکه ربات از شما درخواست می کنه که موقعیت یا شماره مبایل خود را ارسال کنید و تلگرام قبل از ارسال موقعیت یا شماره شما به ربات از شما می پرسد که ایا می خواهید شماره یا موقعیت خود را ارسال کنید یا خیر. پس از این نظر ربات ها امن هستند و به هیچ وجه قابلیت دسترسی به اطلاعات داخل گوشی شما ندارند ، به هیچ وجه بدون اجازه شما نمی توانند شماره شما را بگیرند.

نمونه ای از ربات پر کاربرد ربات مترجم هست که می تونید با زدن برو روی لینک https://t.me/entofabot استفاده کنید. که نحوه کاربرد این ربات در زیر هست.

برای استفاده از این ربات بر روی لینک بالا زده و وقتی در تلگرام باز شد می تونید کلمه یا جمله خودتون رو جهت ترجمه ارسال کنید و یا از دکمه ها برای دریافت داستان زبان انگلیسی استفاده کنید.

ربات تلگرامی دریافت داستان زبان انگلیسی


و نمونه ای از ربات اینلاین همین ربات است که شما می تونید در هر چتی که هستید یعنی چه گروه و یا چه در چت کردن با کسی ، نام ربات رو نوشته و بعد گزینه دریافت داستان رو بزنید و یا یک متن بعد از نوشتن نام ربات بنویسید و متن ترجمه را همانجا دریافت کنید و ترجمه رو به طرف مقابل و یا گروه ارسال کنید. تصویر زیر نمونه ای از ربات اینلاین است.


ربات اینلاین تلگرام و ربات های پر کاربرد و سودمند تلگرام


می تونید برای دریافت لیست بهترین و پر کاربرد ترین ربات های تلگرام به ادرس بر روی کلمه لیست ربات های تلگرام کلید کنید تا لیست را دریافت کنید و یا بر روی لینک زیر بزنید.

لیست ربات های تلگرامی

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
شکست ناپدیر

لیست بهترین ربات های تلگرام

لیست ربات های تلگرام


یکی از بهترین روش های اموزش و یادیگیری از طریق ربات های تلگرام هست، در زیر لیست بهترین ربات های تلگرام رو قرار خواهم داد. و اگر شما هم ربات تلگرامی که فکر می کنید مفید هست و پر کاربرد به صورت نظر خصوصی برام ارسال کنید تا در اولی فرصت برای استفاده دیگران قرار بدم.


ربات مترجم

زبات مترجم به شما کمک می کنه کلمات و یا جملات رو به انگلیسی یا به فارسی ترجمه کنید که این ربات دارای یک

دیکشنری قوی کلمات به همراه داستان و جملات اموزنده و چندین اهنگ بسیار زیبا جهت یادگیری زبان انگلیسی می باشد.

https://t.me/entofabotربات شبکه اجتماعی، گروه و کانال یاب، دوست یاب

با ثبت نام در این ربات می تونید بر اساس موقعیت مکانی و اطراف خودتون دوست و یا کانال و یا گروه پیدا کنید

https://t.me/tgpsbot?start=123909455ربات چت ناشناس

زیاد پیش میاد که آدم های اطراف ما حرف هایی دارند که می خوان به ما بگن اما روشون نمیشه ، با استفاده از ربات زیر می تونید یه لینک دریافت کنید و این لینک رو روی اینستاگرام خودتون و اکانت تلگرام و یا به دوستانتون ارسال کنید تا اونا اگر حرفی تو دلشون هست و روشون نمیشه به شما بگن به صورت ناشناس براتون ارسال کنند

https://t.me/sokhanedoostbotربات رایگان مدیریت گروه برای افرای که گروه دارند به زودی۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
شکست ناپدیر

payda kardan doost dar telegram

ba robat zir be rahati mitonid az telegram doost khob peyda konid
ربات دوست یابی تلگرام ، جست جوی دوست از اطرفا و همشهری تلگرام


https://t.me/tgpsbot?start=123909455

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
شکست ناپدیر

چگونه و چطور زبان انگلیسی یادبگیریم

یادگیری مکالمه انگلیسی ممکنه سخت باشه، اما بی خیال نشوید با تمرین کافی و منابع صحیح می توانید با اعتماد به نفس انگلیسی صحبت کنید

آیا عجله دارید؟

یکی از بهترین راه ها برای یادگیری انگلیسی پیدا کردن کسی هست که انگلیسی صحبت می کنه و روزی سی دقیقه با انها صحبت کنید. سعی کنید فیلم های و نمایش های انگلیسی زبان ببینید، به شبکه های رادیویی انگلیسی گوش بدید، همچنین می توانید به یک کلاس زبان انگلیسی بروید ( البته زیاد اعتقاد ندارم) . همیشه یک دیکشنری همراه خود داشته باشید تا بتوانید کلماتی که نمی دانید رو ترجمه کنید مثلا روی تلگرام می توانید از ربات مترجم https://t.me/entofabot استفاده کنید.


 1. مکالمه انگلیسی خود را بهبود ببخشید

اموزش زبان انگلیسی

 • هر روز کمی انگلیسی صحبت کنید. بهترین روش یادگیری هر زبانی فقط صحبت کردن هست. این مهم نیست که شما پنج کلمه انگلیسی می دونید یا کمی می تونید صحبت کنید-- صحبت کردن با شخص دیگر سریع ترین و موثر ترین روش بهبود زبان انگلیسیه.

  صبر نکنید تا احساس راحتی بیشتری برای صحبت کردن به انگلیسی بکنید -- احتمال زیاد برای مدت زیادی شما به ان سطح نخواهید رسید پس خودتون رو وادار کنید که از ترس صحبت کردن یا تنبلی یا هر فکر دیگه ای که می کنید بیرون بیاید و از امروز شروع کنید انگلیسی صحبت کنید. مطمعن باشید به زودی تعجب خواهید کرد که زبانتان با چه سرعتی پیشرفت می کنه.
 • سعی کنید یک نفر که انگلیسیش خوبه و دوست داره با شما صحبت کنه پیدا کنید و روزی سی دقیقه با انها صحبت کنید .

        2 . روی تلفظ صحیح کار کنید

یادگیری زبان انگلیسی

 • حتی اگر شما بتوانید انگلیسی روان صحبت کنید و گرامر رو خوب بدونید و کلمات زیادی بدانید ممکنه انگلیسی زبان ها صحبت کردن با شما رو به خاطر تلفظ نا صحیح سخت بودنند
 • تلفظ واضح و صحیح یک ضرورت هست اگر شما می خواهید سطح انگلیسی خودتون رو ارتقاع بدید. سعی کنید به دقت به نحوه تلفظ کلمات و صدا ها گوش بدید و دقیقا مثل انها کلمه ها رو تکرار کنید. با دقت به کلماتی که برای شما نا آشنا هست گوش بدید. برای مثال تلفظ حرف th کمی شاید برای شما گیج کننده باشه اما اگه با دقت گوش بدید نحوه صحیح تلفظ رو یاد خواهید گرفت. دقت کنید که بعضی از کلمات در نقاط مختلف جهان به روش های مختلفی تلفظ میشه بنابرین سعی کنید نسبت به کشوری که می خواهید سفر کنید لحجه بریتیش یا امریکن رو انتخاب کنید.
.

        3 . دایره لغلات خودتون رو گسترش بدید و سعی کنید از اصطلاحات هم استفاده کنید

یادگیری زبان انگلیسی

 • هر چه بیشتر کلمه و اصطلاح یاد بگیرید راحت تر صحبت خواهید کرد، دوباره تاکید می کنم هر چه بیشتر فیلم زبان اصلی ببینید به شما کمک می کنه که کلمات پر کاربرد و اصطلاحات پر کاربرد رو یاد بگیرید، گوش دادن به اخبار هم برای یادگیری سودمند هست اما جا داره همین جا بگم هیچ وقت به اخبار ها اعتماد نکنید که هر کشوری منافع خودش رو در نظر گرفته و چیزی رو که دوست داره نشر میده.
 • هر زمان که شما کلمه یا اصطلاح جدیدی یاد می گیرید باید سعی کنید که در یک جمله یا جایی از اون استفاده کنید و این بهترین راه برای یاد گیری هست.
 • روش دیگه برای به خاطر سپردن اینه که روی اجسام برچسب بزنید و نامشون رو بنویسید مثلا اینه ، قاشق فقط کافیه یک ماه این کار رو انجام بدید تا ببینید چه تاثیر مثبتی داره
 • شما باید برای خودتون یه دفترچه داشته باشید و اصطلاحاتی که یاد گرفتید رو بنویسید و سعی کنید در چت هایی که دارید گاهی نگاه کنید و نسبت به موقعیتش استفاده کنید

        4 . کلاس زبان انگلیسی ثبت نام کنید یا عضو یک گروه زبان شوید

گروه زبان انگلیسی

 • یکی از راه های خوب دیگه که می تونید به برنامه هفتگی اضافه کنید اینه که به یک گروه زبان انگلیسی بپیوندید. با پیوستن به گروه های زبان انگلیسی می تونید گرامر خودتون رو بهتر کنید و از دیگران بخواید که اگر غلطی داشتید صحیحش کنند. و صحیت کردن در این گروه ها باعث میشه به تدریج زبان انگلیسی شما بهتر بشه. اما همزمان سعی کنید که یک کتاب گرامر هم داشته باشید و گاهی کتاب رو بخونید.

       5 . همیشه یک دیکشنری با خودتان داشته باشید

 • می تونید یک دیکشنری روی گوشیتون نصب کنید یا اگر در گروه های چت انگلیسی تلگرام هستید از ربات مترجم  https://t.me/entofabot استفاده کنید. داشتن یک دیکشنری به این معنیه که شما هرگز روی معنی یک کلمه گیر نمی کنید و این باعث میشه که شما دیگه از نفهمیدن معنی یک کلمه یا فراموش کردنش خجالت نکشید و معنی رو سری از دیکشنری در بیارید
 • داشتن دیکشنری به جز اینکه به شما کمک می کنه که از لحظه خجالت فراموش کردن یک کلمه فرار کنید به شما کمک می کنه که کلمات جدیدی هم یاد بگیرید
 • سعی کنید هر جا کلمه ای که معنیش رو نمی دونید یک بار در دیکشنری سرچش کنید و معنیش رو بخونید
 • در ابتدا شما باید دیکشنریی نصب کنید که معنی کلمات رو به فارسی بده اما بعد از روان شدن زبانتون بهتره که از دیکشنری انگلیسی به انگلیسی استفاده کنید که با این روش هم لغات قبلی تکرار میشه هم کلمات جدید یاد خواهید گرفت


از نظر من بزرگترین اشتباه هر زبان اموزی اینه که قبل از اینکه بتونه انگلیسی صحبت کنه شروع به خواندن گرامر کنه اون هم با فرمول های عجیب و غریبی که هر معلمی برای خودش اختراع کرده ، بهتره اول یاد بگیریم به صحبت کردن و یادگیری لغت و بعد گرامر بخونیم ، وقتی اسم گرامر میارم نترسید باور کنید که گرامر وقتی که شما مکالمه بلد باشید بسیار ساده هست. پس تا جایی که می تونید تلاش کنید که مکالمه رو قوی کنید.

از روش های عجیب غریب من در اوردی که من در هیچ کشوری ندیدم پیش گیری کنید، گول تبلیغات رو نخورید، انگلیسی در یک هفته مثل اب خوردن (نهایت چند تا جمله میدن شما حفظ کنید بعد میگن زبان یادتون دادیم تو یک هفته یک میلیون تومن بدید) ، یادگیری لغات با روش کدینگ ( این روش رو وقتی بیست سالم بود انجام دادم اما هیچ کدوم از اون کلمات یادم نماند) . در مورد نحوه حفظ لغات ، بهتر کردن لحجه ، روان کردن مکلامه و تک تک این موضوعات در کانال تلگرامی اموزش زبان https://t.me/enstudents بیشتر توضیح خواهم داد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
شکست ناپدیر

دوست یابی

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

https://t.me/tgpsbot?start=123909455۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
شکست ناپدیر

اموزش زبان انگلیسی با اهنگ

اموزش انگلیسی

https://t.me/entofabot

یکی از بهترین راه ها برای اموزش زبان انگلیسی آهنگ هست که با گوش دادن به آهنگ شما می تونید دایره لغات خودتون رو بالا ببرید و همچنین نحوه تلفظ کلمات رو یاد بگیرید و همزمان حس شنیداری خودتون رو قوی کنید. روش صحیح استفاده از اهنگ برای اموزش زبان انگلیسی رو هم باید بدونید ، بهترین راه دانلود زیر نویس انگلیسی هستش و بعد همزمان با گوش دادن به زیر نویس انگلیسی اهنگ نگاه کنید تا نحوه تلفظ کلمات رو یاد بگیرید و همین طور اگر کلمه ای رو معنیش رو نمی دونستید بتونید اون کلمه رو در دیکشنری حست و جو کنید ، تاکید می کنم که فقط زیر نویس انگلیسی رو ببینید و سعی کنید کلماتی که نمی دونید رو معنیش رو پیدا کنید و دوباره اهنگ رو گوش بدید ، بعد از اینکه آهنگ انگلیسی رو مفهومش و کلماتش رو یاد گرفتید و از نظر شنیداری توانستید کلمات رو تشخیص بدید ، اهنگ رو در لیست آهنگ هاتون قرار بدید و بعد ها گوش بدید.

البته برای اموزش زبان هم نباید به هر اهنگ انگلیسی گوش داد ، مثلا برای اموزش زبان گوش دادن به اهنگ رپ کار درستی نیس، شاید برای شما هم پیش امده که ما حتی گاهی اهنگ رپ فارسی خودمون رو هم نمی تونیم بفهمیم خواننده چی میگه، من سعی می کنم براتون یه سری آهنگ بر روی ربات زیر با زیر نویس انگلیسی براتون قرار بدم تا بتونید استفاده کنید.


https://t.me/entofabot

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
شکست ناپدیر

چطور دوست پیدا کنیم

ربات دوست یاب

https://t.me/tgpsbot?start=123909455


خب اول باید بدونیم هدف ما از پیدا کردن دوست چی هست ، و به چه نوع دوستی نیاز داریم. نکات زیر رو در ذهن داشته باشید

‍۱. سعی کنیم خودمان باشیم و شخصیت ساختگی برای پیدا کردن دوست نسازیم

۲. سعی کنیم همیشه شاد باشیم و همین حس شادی رو به اون ها هم نتقل کنیم (شوخی و خنده کلید هر معمایست اما به اندازه)

۳. برای پیدا کردن یک دوست باید اپن مایند باشیم و گاهی نظرات اونها رو هرچند که فکر می کنیم غلط هست قبول کنیم

۴. دوست خوب دوستی نیست که فقط پول داره ، دوست خوب دوستیه که بتونه ارومت کنه دوستیه که کنارت باشه و باعث پیشرفتت بشه


خب برای پیدا کردن دوست میشه از دانشگاه یا محل کار، کلاس موسیقی، کلاس زبان انگلیسی یا زبان های دیگه، کلاس های ورزشی و غیره پیدا کرد، اگه فردی خجالتی هستید و در استارت کار مشکل دارید اول فرد مورد نظر رو انتخاب کنید و سعی کنید چند روز اول به هر روشی که هست با لبخند فقط سلام و خداحافظی کنید و بعد از چند روز احوال پرسی و در مورد کلاس ها بپرسید.


امروزه با پیشرفت مسنجر ها پیدا کردن هم رشته ای ، همکار و یا عضو شدن در گروه های مربوطه و یا حتی ربات های تگلرام یه دوست خوب پیدا کرد ، اما پیشنهاد من اینه که سعی کنید این دوست از شهر خودتون و در نزدیکی شما باشه، اگه در پیدا کردن دوست یا گروه در مسنجر تلگرام مشکل دارید می تونید از ربات زیر استفاده کنید


https://t.me/tgpsbot?start=123909455

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
شکست ناپدیر

چت دوست یابی تلگرامی

بهترین راه دوست یابی و گروه یابی

بهترین راه دوست یابی و گروه یابی در تلگرام استفاده از ربات زیر هست و دیگه به راحتی میشه داخل تلگرام هم رشته ای های خودت و یا همکار های خودت رو از شهر خودت پیدا کنی .
برای استفاده کافیه بزنی روی لینک زیر و بعد ربات رو استارت کنی بعد از فعال کردن ربات می تونی از امکاناتش استفاده کنیhttps://t.me/tgpsbot?start=123909455


دوست یابی و گروه چت تلگرام

همیشه پیدا کردن دوست سخت بوده، و سخت هست ، پس سعی کنید یه دوست خوب پیدا کنید ، سعی کنید همکار یا هم رشته ای شما باشه که بتونید از نظر علمی پیشرفت داشته باشید، با این روش مشکل دوست یابی و پیدا کردن هم رشته ای یا همکار های خودتون حل شده.


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
شکست ناپدیر

چگونه زبان انگلیسی یاد بگیریم

امروزه سوالات زیادی از جمله چگونه انگلیسی یاد بگیرم، چطور انگلیسیم رو خوب کنم، چطور انگلیسی یاد بگیرم ، چرا انگلیسی سخته، چطور مکالمه زبان انگلیسیم رو خوب کنم، چطور به سرعت زبان انگلیسی رو یاد بگیرم پرسیده میشه


و از طرف دیگه در کشورمان هم بسیار شدید کلاس های زبان روز به روز افزوده می شوند و هر کدام با جملات انگیزشی خاص خود چنان دانش اموز رو گول می زنن و جذب می کنن و بعد از جذب تا جایی که میشه دوست دارن این دانش اموز در سیستم باقی بمونه تا... 

انگلیسی مثل اب خوردن

انگلیسی در یک هفته

انگلیسی در کمترین زمان ممکن


یا جدیدا هم که مد شده نرم افزار های انگلیسی تبلیغ می کنن که مترجم شخصی شماست، از نظر من که تک تک این حرف ها راهی برای تبلیغ و کسب در امد هست که اگر جز این بود در مورد متد های اصلی و رایج جهانی یادگیری زبان صبحت می کردند نه متد های ساختگی که من در اوردی هست و هیچ گونه دلیل علمی نداره مگر اینکه برای تبلیغات.


کانال تلگرام و ربات مترجم زیر رو برای دانش اموز ها و یا هر کسی که به دنبال یادگیری زبان هست ساختم تا هر کسی که دوست داشت بتونه ازش استفاده کنه ،قبلا قسمتی اموزش دادم اما گفتم صبر کنم تا اعضای بیشتری از مطالب کانال بهره ببردند و فعلا پست های انگلیسی قرار داده خواهد شد و مدتی دیگر اگر رشد کانال خوب بود مطالب نحوه مکالمه زبان انگلیسی و یاد گیری زبان انگلیسی رو در کانال قرار خواهم داد.


https://t.me/entofabot ربات مترجم


https://t.me/enstudents کانال اموزش زبان

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
شکست ناپدیر

ربات مدیریت گروه به زودی

مدتیه که شروع به نوشتن یک ربات مدیریت گروه برای گروه خودم اما تصمیم دارم این ربات رو بعدا بزارم که هر که لازم داشت بزاره گروهش و راحت تر گروهشو مدیریت کنه.

لازم هست یه توضیح کوچیک در مورد ربات های تلگرامی بدم به این دلیل که خیلی ها حتی نمی دانند ربات تلگرام چیست یا بعضی حتی فکر می کنن که این ربات ها ویروس هستند یا اطلاعاتشون دزدیده میشه

خب اول این ربات ها به چه اطلاعاتی می تونن دسترسی داشته باشن

اگر و فقط شما یک ربات رو استارت کنید یا در گروهی باشید که یک ربات باشد ربات فقط به نام و فامیل و نام کاربری شما و عکس پرفایلتون دسترسی داشته باشه که از نظر بنده اصلا چیز مهمی نیست در برابر کارایی هایی که ربات ها به ما میدهند

البته ربات ها می تونن به موقعیت مکانی و شماره مبایل شما هم دسترسی داشته باشند اما زمانی که ربات درخواست شماره یا موقعیت شما رو می کنه نرم افزار تلگرام از شما سوال می پرسه که ایا مایلید شماره یا موقعیت مکانی خودتون رو ارسال کنید یا خیر. پس از این نظر ربات ها کاملا امن هستند و می تونید به راحتی استفاده کنید.

نمونه ای از ربات تلگرامی

ربات اموزش زبان و مترجم
   https://t.me/entofabot
برای استفاده از ربات بالا بر روی لینک بزنید و بعد دکمه استارت

ربات شبکه اجتماعی در تلگرام و گروه یاب یا اضافه کردن گروه و دوست یابی
https://t.me/tgpsbot?start=123909455

برای استفاده از این ربات کافیه که روی لینک بالا بزنید و استارت کنید

ربات مدیریت گروه رو هم به زودی در همین پست قرار خواهم داد

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
شکست ناپدیر